TC33X-2-103E
MFR.Part #
TC33X-2-103E
JLCPCB Part #
C719176
Package
SMD-3P,3.8x3.6mm
Description
1 10kΩ 150mW ±25% ±250ppm/℃ SMD-3P,3.8x3.6mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS