4608X-102-182
MFR.Part #
4608X-102-182
JLCPCB Part #
C19442404
Package
SIP-8
Description
1.8kΩ 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays