SV550K10BL1
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SV550K10BL1
JLCPCB Part #
C3263134
Package
Plugin
Description
168J 200pF@1kHz 3.5kA 550V 745V 910V 插件 Varistors ROHS