SV275K10BL1
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SV275K10BL1
JLCPCB Part #
C3264325
Package
Plugin
Description
275V 3.5kA 350V 350pF@1kHz 430V 97J 插件 Varistors ROHS