SRU5018-330Y
MFR.Part #
SRU5018-330Y
JLCPCB Part #
C2051084
Package
SMD,5.2x5.2mm
Description
220mΩ 33uH 560mA ±30% SMD,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS