SRU5016-220Y
MFR.Part #
SRU5016-220Y
JLCPCB Part #
C2051077
Package
SMD,5.2x5.2mm
Description
195mΩ 22uH 560mA ±30% SMD,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS