SRU5011-470Y
MFR.Part #
SRU5011-470Y
JLCPCB Part #
C2051093
Package
SMD,5.2x5.2mm
Description
260mA 320mA 47uH 800mΩ ±30% SMD,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS