SRU5011-3R3Y
MFR.Part #
SRU5011-3R3Y
JLCPCB Part #
C2051088
Package
SMD,5.2x5.2mm
Description
3.3uH 66mΩ 940mA ±30% SMD,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS