SRU5011-220Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRU5011-220Y
JLCPCB Part #
C2051091
Package
SMD,5.2x5.2mm
Description
22uH 380mΩ 400mA 500mA ±30% SMD,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS