SRU3028-220Y
MFR.Part #
SRU3028-220Y
JLCPCB Part #
C6235137
Package
SMD-4P,3.5x3.3mm
Description
22uH 270mΩ 600mA 620mA ±30% SMD-4P,3.5x3.3mm Power Inductors ROHS