SRU1048A-4R7Y
MFR.Part #
SRU1048A-4R7Y
JLCPCB Part #
C1334063
Package
SMD,10x10mm
Description
4.75A 4.7uH 9.5mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS