SRU1048A-151Y
MFR.Part #
SRU1048A-151Y
JLCPCB Part #
C2044338
Package
SMD,10x10mm
Description
150uH 1A 235mΩ 800mA AEC-Q200 ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS