SRU1048-220Y
MFR.Part #
SRU1048-220Y
JLCPCB Part #
C1329611
Package
SMD,10x10mm
Description
2.6A 22uH 2A 42mΩ ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS