SRU1038-221Y
MFR.Part #
SRU1038-221Y
JLCPCB Part #
C1331975
Package
SMD,10x10mm
Description
220uH 565mΩ 650mA 650mA ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS