SRU1028A-680Y
MFR.Part #
SRU1028A-680Y
JLCPCB Part #
C2050758
Package
SMD,10x10mm
Description
300mΩ 68uH 900mA AEC-Q200 ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS