SRU1028-6R8Y
MFR.Part #
SRU1028-6R8Y
JLCPCB Part #
C2041735
Package
SMD,10x10mm
Description
15mΩ 3.5A 3A 6.8uH ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS