SRU1028-101Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRU1028-101Y
JLCPCB Part #
C2047445
Package
SMD,10x10mm
Description
100uH 365mΩ 800mA ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS