SRR6038-101Y
MFR.Part #
SRR6038-101Y
JLCPCB Part #
C3222101
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
100uH 358mΩ 650mA 680mA ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS