SRR3011-220YL
MFR.Part #
SRR3011-220YL
JLCPCB Part #
C3222773
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
22uH 320mA 380mA 680mΩ ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS