SRR1260A-6R8Y
MFR.Part #
SRR1260A-6R8Y
JLCPCB Part #
C2042399
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
18mΩ 6.3A 6.5A 6.8uH AEC-Q200 ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS