SRR1260-391K
MFR.Part #
SRR1260-391K
JLCPCB Part #
C1331992
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1A 390uH 700mΩ ±10% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS