SRR1240-471K
MFR.Part #
SRR1240-471K
JLCPCB Part #
C2042659
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.35Ω 470uH 600mA ±10% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS