SRR1240-390M
MFR.Part #
SRR1240-390M
JLCPCB Part #
C3222135
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
120mΩ 2.15A 2A 39uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS