SRR1205-271KL
MFR.Part #
SRR1205-271KL
JLCPCB Part #
C7320584
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1A 1Ω 270uH 600mA ±10% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS