SRR1050HA-101Y
MFR.Part #
SRR1050HA-101Y
JLCPCB Part #
C5760234
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.35A 1.35A 100uH 255mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS