SRR1050A-390Y
MFR.Part #
SRR1050A-390Y
JLCPCB Part #
C2046701
Package
SMD,10x10.2mm
Description
2.25A 2.3A 39uH 79mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,10x10.2mm Power Inductors ROHS