SRR1005-121K
MFR.Part #
SRR1005-121K
JLCPCB Part #
C1334070
Package
SMD,10x12.7mm
Description
120uH 460mΩ 600mA 800mA ±10% SMD,10x12.7mm Power Inductors ROHS