SRR1003-220M
MFR.Part #
SRR1003-220M
JLCPCB Part #
C2050467
Package
SMD,10.3x12.7mm
Description
2.1A 22uH 300mΩ 850mA ±20% SMD,10.3x12.7mm Power Inductors ROHS