SRP7050AA-3R3M
MFR.Part #
SRP7050AA-3R3M
JLCPCB Part #
C17469629
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
13A 16.2mΩ 3.3uH 9.5A AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS