4608X-102-272
MFR.Part #
4608X-102-272
JLCPCB Part #
C19407227
Package
SIP-8
Description
2.7kΩ 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays