SRP3012C-100M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRP3012C-100M
JLCPCB Part #
C1857825
Package
SMD,3.2x3.5mm
Description
1.1A 1.4A 10uH 450mΩ ±20% SMD,3.2x3.5mm Power Inductors ROHS