SRP1770C-1R0M
MFR.Part #
SRP1770C-1R0M
JLCPCB Part #
C2047261
Package
SMD,16.9x17.8mm
Description
1.3mΩ 1uH 48A 68A ±20% SMD,16.9x17.8mm Power Inductors ROHS