SRN6045TA-4R7M
MFR.Part #
SRN6045TA-4R7M
JLCPCB Part #
C2044594
Package
SMD,6x6mm
Description
26mΩ 4.5A 4.7uH 6.8A AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS