SRN6045TA-471K
MFR.Part #
SRN6045TA-471K
JLCPCB Part #
C3223238
Package
SMD,6x6mm
Description
2.46Ω 400mA 470uH 500mA AEC-Q200 ±10% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS