SRN3010TA-220M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRN3010TA-220M
JLCPCB Part #
C2047353
Package
SMD,3x3mm
Description
22uH 430mA 600mA 750mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS