SRF3216-222Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRF3216-222Y
JLCPCB Part #
C3211563
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+125℃ 1.2Ω 10MΩ 125V 2 2.2kΩ@100MHz 200mA 50V SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS