SRR1210A-120M
MFR.Part #
SRR1210A-120M
JLCPCB Part #
C2046117
Package
SMD,12x12mm
Description
12uH 22mΩ 6.1A AEC-Q200 ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS