SMLJ26A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMLJ26A-QH
JLCPCB Part #
C1983310
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 26V 2uA 31.9V 356.5A@8/20us 3kW 54.7V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS