SMLJ12A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMLJ12A-QH
JLCPCB Part #
C1983262
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 150.6A 19.9V 2uA 3kW TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS