SMLJ110A
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMLJ110A
JLCPCB Part #
C1982476
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 110V 135V 2uA 357.5V 3kW 54.5A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS