CRM1206AFX-1502ELF
MFR.Part #
CRM1206AFX-1502ELF
JLCPCB Part #
C19947112
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS