SMCJ440A-H
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMCJ440A-H
JLCPCB Part #
C1982346
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10.5A@8/20us 2uA 440V 543V 713V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS