SMCJ43A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMCJ43A-QH
JLCPCB Part #
C1982475
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 108.5A@8/20us 1uA 43V 52.8V 90.2V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS