SMCJ220A-H
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMCJ220A-H
JLCPCB Part #
C1982376
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 21A@8/20us 220V 272V 356V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS