SMCJ15CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMCJ15CA-QH
JLCPCB Part #
C1983424
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 15V 18.5V 1uA 307.5A@8/20us 31.7V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS