SMCJ12CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMCJ12CA-QH
JLCPCB Part #
C1983426
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 12V 13.3V 19.9V 1uA 75.4A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS