SMCJ110CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMCJ110CA-QH
JLCPCB Part #
C1517976
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 110V 135V 1uA 250.9A@8/20us 250.9V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS