SMCJ100CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMCJ100CA-Q
JLCPCB Part #
C1517969
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 100V 123V 155A@8/20us 162V 1uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS