SMBJ70A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMBJ70A-QH
JLCPCB Part #
C1518340
Package
DO-214AA
Description
-55℃~+150℃ 133.9V 1uA 29.5A@8/20us 70V 78.6V TVS Unidirectional DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS