SMBJ64A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMBJ64A-QH
JLCPCB Part #
C1518359
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 157.3V 1uA 25A@8/20us 600W 64V 71.2V TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS